A Mudita klub

A Tan Kapuja Buddhista Egyház, a Buddhista Misszió és a Karma Ratna Dargye Ling, Magyarországi Karma-Kagyüpa Közösség 2015. június 10-én szándéknyilatkozatot írtak alá azzal a céllal, hogy anyagi és szellemi támogatást nyújtsanak egy buddhista idősek otthona létrehozásához. Ennek első lépéseként 2015. novemberében jött léte az önszerveződő Mudita Buddhista Közösség, amely a klubot működteti.

A klub kéthetente vasárnap délután nyitja meg kapuit az érdeklődők előtt. Dr. Rodák Margit klubvezető szervezi a programokat és a Buddhista Misszió Karinthy Frigyes úti központja ad otthont az eseményeknek.

A programban előadás, beszélgetés, társasjáték és természetesen egy kis közös falatozás szerepel legtöbbször.

Az egészségmegőrzés kérdései is helyet kapnak, a természetes módszereket részesítve előnyben.

A Mudita klub eseményei : képgaléria, az elmúlt évekből egy-egy pillanat.

A napi eseményeket a facebook oldalon követhetjük: